Чернівецька гімназія №14

Рішенням Чернівецької міської ради 35 сесії VIII скликання №1335 від 27.07.2023 р. "Про зміну типу, найменування закладів освіти Чернівецької міської територіальної громади" змінила тип та найменування Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів технологічного профілю Чернівецької міської ради на Чернівецька гімназія № 14 Чернівецької міської ради.

У зв'язку зі зміною статусу "Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів технологічного профілю №33" на "Гімназія № 14 Чернівецької міської ради" детальнішою інформацією про

22 березня - Всесвітній день води

12.03.2024 року учні та педагоги Чернівецької гімназії №14 відвідали Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської в якому вони мали змогу подивитися виставу за мотивами  казки Івана Франка "Фарбований лис" Коломийського академічного обласного українського драматичного театру.

Учні гімназії беруть участь у безпекових тренінгах від ДСНС допомагають дітям освоїти основні навички безпеки, вчасно реагувати на небезпечні ситуації та правильно поводитися в них.

Не вмре й ніколи не загине одвічна слава Кобзаря. Учні 3-іх класів взяли участь у поетичних читаннях безсмертних поезій Кобзаря англійською мовою.

Відповідно до плану роботи Чернівецької гімназії №14, з 19 по 23 лютого в школі проходив тиждень української мови. Упродовж тижня класоводи та класні керівники провели з учнівськими колективами години спілкування на тему "Бережімо рідну мову, культури нашої основу". Також учні малювали стінгазети, брали участь у вікторинах, писали диктант про рідну мову, відгадували ребуси та загадки.

16 лютого особливий день для кожного українця — День єднання!

Нас усіх ЄДНАЄ мрія одна! Щоб закінчилась війна...

ГРАФІК ЧЕРГУВАННЯ  АДМІНІСТРАЦІЇ

ПОНЕДІЛОК – педагог-організатор Кукульняк О.М.

ВІВТОРОК – в.о. директора Зендик О.Д.

СЕРЕДА – заступник директора з навчально-виховної роботи Волощук О.І.

ЧЕТВЕР – заступник директора з виховної роботи Сиротюк М.І.

П’ЯТНИЦЯ –  педагог-організатор Пахольська Х.Ф.

Проблема жорстокого поводження з дітьми

До Вашої уваги інформація про проблеми жорсткого поводження з дітьми, для ознайомлення прейдітьза посиланням.

Діти – майбутнє кожної країни. Якщо вони живуть здоровим життям зараз, то за країною буде багатообіцяюче майбутнє.
   Актуальність проблеми полягає в тому, що одним із показників духовного розвитку та соціальної зрілості суспільства є ставлення до дітей. Вкладаючи ресурси в дитинство, держава зміцнює майбутні продуктивні сили, забезпечує сталість економічного і духовного поступу. Тому в суспільстві, що зорієнтоване на високі загальнолюдські цінності, не можуть бути терпимі прояви жорстокого поводження з дітьми, зневажання їхніх інтересів, оскільки це має тяжкі соціальні наслідки: формуються соціально дезадаптовані, малоосвічені особистості, а головне – насильство знову породжує ту ж саму жорстокість.