Чернівецька гімназія №14

Для батьків

Відповідно наказу Управління освіти Чернівецької міської ради №71 від "Про початок прийому заяв та організацію зарахування  дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти Чернівецької  міської територіальної громади на 2024/2025 навчальний рік". Розпочати прийом заяв батьків щодо зарахування дітей до 1-х класів з 01.04.2024 р. та завершити 31.05.2024 р.

Здійснювати прийом заяв батьків для зарахування дітей до 1-го класу  через  портал «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» https://school.isuo.org/.

До вашої уваги представленні заклади позашкільної освіти, де ваша дитина розкриє свої таланти:
  • МІСЬКИЙ ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ м. Чернівці, вул. Небесної Сотні, 23    сайт
  • МІСЬКИЙ ЦЕНТР ЕКОЛОГО-НАТУРАЛІСТИЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ м.Чернівці, вул. Білоруська, 77   сайт

•  БУДИНОК ТВОРЧОСТІ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА 58025, м.Чернівці, вул. Демократична, 5  сайт

• МІСЬКИЙ ПАЛАЦ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА м.Чернівці, вул. А.Шептицького, 10 сайт

• ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ЦЕНТР ЮНИХ ТЕХНІКІВ ІМ. Л.К.КАДЕНЮКА м.Чернівці, вул. Головна, 220 сайт

• ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ м.Чернівці, вул. Головна 224 сайт

• МІСЬКИЙ ФОЛЬКЛОРНИЙ ТЕАТР-СТУДІЯ «ГЕРДАН» м.Чернівці,  вул. О.Поповича, 4

Наказом Чернівецького управління освіти "Про закріплення логопедичних пунктів за закладами загальної середньої освіти Чернівецької міської територіальної громади"за нашим закладом освіти закріплена вчитель логопед Хорєва Л.В.

Для зарахування дитини до першого класу подаються наступні документи:

Заява викачати з сервера;

Копія свідоцтва про народження дитини;

3.Оригінал медичної довідки форми 086-1/о

4. Документами, що підтверджують першочерговість зарахування дітей, які проживають на території обслуговування,  вважати:

1. паспорт громадянина України (тимчасове посвідчення громадянина України, посвідка на постійне проживання, посвідка на тимчасове проживання, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист, довідка про звернення за захистом в Україні) одного з батьків дитини чи законних представників;
  2. довідка про реєстрацію місця проживання особи (дитини або одного з її батьків чи законних представників) за формою згідно з додатком 13 до Правил реєстрації місця проживання, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 2 березня 2016 р. № 207;
  3. довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи за формою згідно з додатком до Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. № 509 «Про облік внутрішньо переміщених осіб»
  4. документ, що засвідчує право власності на відповідне житло (свідоцтво про право власності, витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, договір купівлі-продажу житла тощо);
  5. рішення суду, яке набрало законної сили, про надання особі права на вселення до житлового приміщення, визнання за особою права користування житловим приміщенням або права власності на нього, права на реєстрацію місця проживання;
  6. документ, що засвідчує право користування житлом (договір найму/піднайму/оренди тощо), укладений між фізичними особами (що для цілей цього Порядку підтверджує місце проживання за умови його реєстрації відповідно до статті 158 Житлового кодексу Української РСР або нотаріального посвідчення відповідно до законодавства) чи між юридичною і фізичною особами, зокрема щодо користування кімнатою в гуртожитку;
  7. довідка про проходження служби у військовій частині (за формою згідно з додатком 10 до Правил реєстрації місця проживання, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 2 березня 2016 р. № 207);
  8. акт обстеження умов проживання (за формою згідно з додатком 9 до Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 р. № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини»;
  9. інший офіційний документ, що містить інформацію про місце проживання дитини та/або одного з її батьків чи законних представників.

Нагадуємо про відповідальність батьків за повноту і достовірність усієї інформації та усіх документів, що подаються до закладу та права письмового оскарження неправомірної відмови у зарахуванні  до закладу освіти.

Зарахування дітей до 2-9-х класів

Як правило, зарахування дітей до перевідних класів здійснюється за умови переводу дитини з одного навчального закладу до іншого. Підставою для зарахування дитини є:

• заява батьків,
  • копія свідоцтва про народження дитини,
  • медична довідка встановленого зразка (ФОРМА № 086-1/0, затверджена наказом МОЗ від 16.08.2010 № 682, зі змінами, внесеними наказом МОЗ від 23.05.2012 № 382).
  • особова справа дитини.

Відповідно до п.22 Положення про загальноосвітній навчальний заклад для зарахування учня до закладу  батьки  або  особи,  які  їх замінюють,  подають заяву,  копію свідоцтва про народження дитини, медичну довідку встановленого зразка, особову справу, до навчального закладу III ступеня – документ про відповідний рівень освіти.

У разі переходу учня з іншого навчального закладу для здобуття загальної середньої освіти у межах населеного пункту батьки або особи, які їх замінюють, подають до закладу заяву із зазначенням причини переходу та довідку, що підтверджує факт навчання дитини в іншому навчальному закладі.

Мова освітнього процесу: українська. У закладі вивчаються німецька, англійська мови.

У Чернівецькій гімназії №14 може бути організована за такими формами:

- інституційна (очна(денна));
- індивідуальна (екстернатна, сімейна(домашня), педагогічний патронаж).

Територія обслуговування

вул. Луцька,
вул. Гадяцька,
вул. Чугуївська